poniedziałek, 2 grudnia 2019

Blog czytelniczy dla dzieci i młodzieży

Mówi się obecnie,  że mało czytamy, tymczasem ja obserwuję, że ludzie jednak czytają, np. w pociągu czy innych środkach komunikacji. Nie zapominajmy też, że książki można czytać na telefonach, tabletach czy innych czytnikach.

Dziś chciałabym polecić Wam bloga czytelniczego młodszej nastolatki, bardzo mi bliskiej, która to recenzuje przeczytane przez siebie książki. Robi to w tak niesamowicie zachęcający sposób, że od razu chciałoby się dowiedzieć, co będzie dalej.  Szczerze polecam!

https://czytelnianadrzewie.blogspot.com/?m=1

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. My czytamy sporo. I sami, a szczególnie dla Tygrysa. Zwykle w prezencie kupuję książki, a na bloga chętnie zajrzę, bo jeśli chodzi o książki dla maluchów ma rozeznanie rynki, dla nastolatków gorzej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ja od zawsze uwielbiałam czytać i zdołałam już tym samym zarazić chłopaków. Starszak już nie może się doczekać, aż sam nauczy się czytać. Póki co mamy nasz wieczorny rytuał czytania na dobranoc, a czasem i w ciągu dnia. Przyznam jednak, że gusta moich dzieciaków są specyficzne i nie wszystkie popularne i "modne" obecnie książki dla dzieci do nich trafiają. Ale próbujemy wszystkiego 😉 Bardzo nam w tej chwili brakuje otwartej biblioteki, tak więc zając przyniesie sporo książkowych prezentów 🙂

   Usuń