niedziela, 3 lutego 2013

Nowości

Z okazji moich urodzin otrzymałam masę wspaniałych prezentów i niektórymi z nich chciałabym się pochwalić. Tak więc mam nareszcie pudełko na mulinki oraz pudełko na drobiazgi. Pozostaje mi tylko kupić bądź zrobić bobinki i wreszcie nastanie porządek w moich skromnych jeszcze zbiorach niciarskich.


Otrzymałam też prześwietny manekin (nawet nie śniłam, że mogę takowy otrzymać!), który znalazł miejsce w mojej sypialni.A jako że zbliżają się Walentynki, zakupiłam w Pepco 2 tematyczne ramki w kształcie serduszek. Zamierzam w jednej z nich umieścić zdjęcie mojego narzeczeńca i swoje, a w w drugim jakiś mały hafcik, muszę jeszcze tylko zdecydować jakie serce do czego.


Skoro już jestem w romantycznym klimacie, to zaprezentuję też otrzymaną jakiś czas temu w prezencie latarenkę, która jakoś tak pasuje do wyżej prezentowanych rzeczy :)
2 komentarze:

 1. Hej.
  jako iż są ferie to ja i moje dwie koleżanki chciałyśmy zorganizować spotkanie Tczewskich bloggerek w Tczewie. spotkanie odbyłoby się we wtorek 19.02.2013 Więcej informacji będzie jutro gdyż ustalamy jeszcze resztę szczegółów i będą znane jutro. Jeśli jesteś chętna na spotkanie zapraszam na mojego bloga oraz mojej koleżanki:
  www.daniela--blog.blogspot.com
  www.ewa-kusio.blogspot.com
  Jutro znajdą się tam szczegółowe informacje :)
  Mamy nadzieję, że będziesz na spotkaniu byłoby nam bardzo miło :)

  +Przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, zapraszam do wzięcia udziału w bombonierkowej zabawie. Pozdrawiam serdecznie i lawendowo :)
  http://beatybombonierka.blogspot.com/2013/02/dam-drapaka.html

  OdpowiedzUsuń